Windows 10 nemokamai bus galima parsiųsti Liepą.

 

18152655209_b284a7a751

Radot nemokamų Windows 10 reklamą savo kompiuteryje? Pasirodo, tai ne apgavystė, ne koks virusas. Microsoft, iš tikro, leis parsiųsti Windows 10 nemokamai jau Liepos 29 dieną. Ar verta atsinaujinti?

Windows 10 nemokamai bus galima parsiųsti Liepą

Įprastiems kompiuterių naudotojams Windows 10 patiks. Microsoft sugrąžino galimybę naudotis įprastu Start meniu. Žymiai supaprastino kasdienes programas nuo bylų naršyklės iki nuotraukų galerijos. Siūlo daug naujovių.

Kompiuteris automatiškai parsiųs telefono nuotraukas, padarys jų atsarginę kopiją. Telefono priminai be papildomų programų iššoks kompiuterio ekrane, o visą kompiuterio darbą ir turinį bet kada rasite išmaniajame. Galėsite naudoti išmaniojo programėles, matyti skype, facebook žinutes naujame pranešimų centre. Netgi gauti patarimus ir greitus atsakymus iš Cortana.

Mažiau slaptažodžių su veido atpažinimu. Cortana už Jus įsimena slaptažodžius, automatiškai prijungia naują kompiuterį prie WiFi tinklo.

Žaidimų mėgėjai turės senų žaidimų palaikymą ir naujausią DirectX 12. Galės net stream’inti xbox konsolės turinį į PC. Konsolinius žaidimus žaisti kompiuterio ekrane.

Atrodo labai smagu, jei esi stalinio ar nešiojamo kompiuterio naudotojas, bet tik ar ne patys Microsoft jau kelis metus aktyviai dirba mobiliųjų rinkoje? Nuo Windows 8 bando naujus operacinės dizainus, pritaikytus tablets? Su Windows 10 kompiuterio operacinę nori perkelti net į mobiliųjų ekranus?

Aš jau išbandžiau Windows 10 Technical Preview, Microsoft oficialiai patvirtino, kad didelių pakeitimų nuo preview nematysim. Galiu pasakyti, kad mobilioji Windows 10 versija, kaip buvo didelis š, taip artėjant oficialiam išleidimui, atrodo tik baisiau. Niekas realiai neveikia, o naujas operacinės dizainas yra baisesnis už Android! Taip, tą juokingą Google operacinę yra paprasčiau naudoti už Windows 10 mobiliuose įrenginiuose. Symbian turėjo mažiau meniu, paprastesnį valdymą ir daugiau logikos už naujausią Win 10 hamburger meniu, Win 8 liekanų ir desktop PC mišrainę. Microsoft dar pasakoja apie Android ir iOS programėlių portus for Windows! Man jau paprasčiau nuo WP8 pereiti prie Apple iPhone/iPad, nei žiūrėti, kaip Microsoft myždami į kelnes šildosi su Android programėlių portais naujiems Windows…

Šaltinis

line
footer
Premium Wordpress Themes