HTC atsakas „Galaxy S6“ — jau Lietuvoje!

HTC-One-M9_Gold_Left-763x368

Lietuvoje jau galima nusipirkti kompanijos „HTC“ aukščiausios klasės išmanųjį telefoną „One M9“, rinkoje pakeitusiantį savo pirmtaką „One M8“. Kaina ir ypatybėmis naujasis „HTC“ gaminys lygiuojasi į „Samsung Galaxy S6“, tačiau jam šiek tiek nusileidžia.

M9 korpusas ir išvaizda nedaug skiriasi nuo M8. Nežiūrint to, senieji dėkliukai naujajam telefonui netiks, nes įrenginio gabaritai yra porą milimetrų mažesni. M9 gamintojai pagrindinį dėmesį sutelkė į kamerą – būtent tą vietą, kuri buvo silpniausia pirmtake.

Pagrindinė M9 kamera yra net 20 megapikselių, o speciali safyro stiklo linzė apsaugos ją nuo įbrėžimų. Priekinė kameras — 4 megapikselių, ir kaip teigia gamintojai, šioje dalyje panaudota „UltraPixel“ technologija, kuri praleidžia gerokai daugiau šviesos, nei kitos kameros. Dėl to asmenukės ar kitos nuotraukos turėtų būti gerokai ryškesnės ir natūralesnės.

„HTC EYE“ technologija leis kūrybiškai pažvelgti į nuotraukas, pridėti joms norimą foną ar efektus. Tuo tarpu „HTC Zoe“ leis nuotraukas automatiškai redaguoti, kurti video filmukus pridedant norimą garso takelį bei patogiai dalintis su draugais.

Kaip ir pirmtakai, „HTC One M9“ turi  „BoomSound“ technologiją. Telefone sumontuoti du priekiniai garsiakalbiai bei 5.1 kanalo „Dolby Surround sound“ sistema. Gamintojų teigimu, šis rinkinukas leis mėgautis filmais kaip kino teatre, be papildomų ausinių ar išorinių kolonėlių.

Lyginant su „Galaxy S6“, „HTC“ kūdikis neatnešė į rinką kažko naujo. Abiejų telefonų viduriai panašūs: du aštuonių branduolių procesoriai, mažiausiai 32 GB vidinės atminties, atskiras vaizdo procesorius. Tiesa, „Samsung“ flagmane nėra „Micro SD“ kortelės lizdo, tačiau parduotuvėse galima įsigyti jo variantą su 64 GB atmintimi, kuo negali pasigirti „HTC“. Be to, „S6“ ekranas yra didesnės raiškos. O kainos abiejų aparatų panašios ir svyruoja apie 770-800€.

Vartotojai galės pasirinkti iš trijų M9 spalvų – tamsiai pilkos, auksinės bei sidabrinės ir auksinės spalvų derinio. Telefonas iš pirmtako paveldėjo metalizuotą korpusą, tačiau mygtukų išdėstymas pakito: įjungimo mygtukas persikėlė iš viršaus į dešinįjį šoną.

Įdomu, kad „HTC“ išleisdama į rinką „One M9“, kol kas nelaidoja jo pirmtako. „M8“ virs „M8s“ ir toliau bus pardavinėjamas. Iš esmės, „M8s“ yra kiek patobulintas „M8“ variantas, kuriame įmontuotos geresnės kameros – 5 MP priekinė ir 13 MP pagrindinė. Lietuvą pilkos spalvos „HTC One M8s“ versija pasieks balandžio pabaigoje. Numatoma kaina – apie 530€.

HTC-One-M9_Silver_PerLŠaltinis

line
footer
Premium Wordpress Themes